středa 20. října 2021

Představení funkcí platformy Autodesk Construction Cloud (ACC)

Autodesk Construction Cloud je jednotná platforma inteligentního společného datového prostředí (CDE, common data environment) pro týmovou spolupráci na BIM projektech, kdykoliv a odkudkoliv. Je postavena na technologii Autodesk Forge (viz za vším hledej Forge). Kromě funkcí nabízených jednotlivými ACC aplikacemi Autodesku je v Construction Cloudu nabízena rychle rostoucí rodina dalších aplikací a nástrojů vyvíjených - opět pomocí Forge - nezávislými vývojáři.

Construction Cloud je řešení pokrývající celý životní cyklus stavby - od projektu až po výstavbu. Poskytuje společné datové prostředí sdílené projektanty, rozpočtáři, koordinátory, projektovými manažery a stavebníky, udržuje veškerá projektová data na jednom místě, nabízí nativní integrace s projekčním BIM softwarem, umí publikovat informace rychle a v požadovaném formátu, takže žádné informace kritické pro daný projekt se neztratí v propadlišti mezi nekompatibilními řešeními. Můžete udržovat správné informace ve správných rukou. Díky výkonnému řízení dokumentů a jejich verzí, přizpůsobitelné struktuře složek a rozsáhlým možnostem přidělování práv udržíte informace organizované. A díky pokročilému vyhledávání snadno najdete to, co právě potřebujete - v kanceláři nebo na staveništi.


Co je platforma Construction Cloud

Základní informace o principu a přínosech propojené BIM platformy ACC najdete v tomto krátkém videu (české a slovenské titulky):Hlavní nástroje Autodesk Construction Cloud

Pomocí krátkých videoukázek si představme nejdůležitější funkce nabízené v produktech Autodesku na platformě Construction Cloud - především v produktech BIM Collaborate, Build, Docs, Drive a Takeoff.


1) Autodesk Build - správa dokumentů (document management):


2) Autodesk Build - správa projektů (project management):


3) Autodesk Insight - přehled o projektu (insights):


4) Autodesk Build - odkazy z připomínek (markup references):


5) Autodesk Build - reporty plánování (scheduling reports):


6) Autodesk Takeoff - výkazy výměr a kalkulace (quantification):


7) Autodesk Build - sledování zařízení (asset tracking):


8) BIM Collaborate - správa vad (BIM issues):


9) Autodesk Build - vady a změnová řízení (issue, RFI, PCO):


10) Autodesk Build - přidávání sledujících (adding watchers):


11) Autodesk Build - řízení kvality (quality management):


12) Autodesk Build - řízení nákladů (cost management):


13) Autodesk Build - propojení času a nákladů (time + cost):


14) Autodesk Build - export dokumentů skutečného provedení (as built):


15) Autodesk Build - mobilní funkce Plangrid:Další informace najete na stránce Autodesk Construction Cloud. Kontaktujte Arkance Systems pro další informace, předvedení ACC na vašich projektech, pro referenční instalace v ČR, SR nebo v Evropě, či pro případnou cenovou nabídku.

1 komentář:

  1. The games use the latest know-how to 점보카지노 work nicely on any mobile device. After may have} finished the settings, you can start the spins utilizing a special button. In addition to captivating storylines, each slot machine has an easy-to-use management panel that controls the gameplay.

    OdpovědětVymazat